2007.gada ziemas, vasaras autosporta sacensības un turpinam attīstīt visu sporta kompleksu iespēju robežās.

2007.gada 3.februārī Autovadīšanas iemaņu pilnveidošanas prasmju uzlabošanas 1.posms.
    Amatieriem ar standarta automašīnām. Sacensībās piedalijās 20 dalībnieki. Visās klasēs uzvarētāji - smiltenieši. Priekšas piedziņas klasē 1.vietā Edgars Tralla, Aizmugures piedziņas klasē 1.vietā Uldis Siliņš un Pilnpiedziņas klasē 1.vietā Kaspars Bārda.
 
Foto: Edgara Trallas vieglā automašīna VW GOLF 2.
2007.gada 10.februārī Žigulisti met izaicinājumu aukstumam, ātrumam un konkurentiem.

   Trase bija super, traktori un kvatra bija super, cilvēki, kas palīdzēja, visi bija super. Pateicoties tam izdevās līdz šim vislabākais pasākums VAZ tusa vēsturē. Pilotiiem - paldies par raitu stāšanos uz starta un par visumā korektu cīņu trasē.

2007.gada 22.februārī automašīnu Mercedes Benz 4 matic testi.

   Trasi  testiem atzīst par labu. Automašīnu Mercedes Benz 4 matic potenciālie klienti veic ledus testus autokrosa un kartinga trasē.

VAZTUSS 22.03.2007.

Video: onboard finālbrauciens ADRENALIN.LV pilots Renārs Kārkliņš.

 

VAZTUSS 22.03.2007.
2007.gada 29.aprīlī Latvijas čempionāta 1.posms autokrosā vieglajām automašīnām.

    "Virši-A" kausa izcīņa kravas automašīnām. Autokross pārsteidz ar kuplo dalībnieku skaitu - 42 un daudziem skatītājiem. Šoreiz Dieviņš un skaistais laiks mums palīdzēja. Ar dalībniekiem bija tā, ka pirms nedēļas bija šoks, katastrofa, bet pēdējās dienās komisijas vadītāja Inta Ulme iesaucās: "Jēzus Marija! Cik daudz dalībnieku!" Pēkšņi viņi uzradās. Pats domāju, no kurienes tie uzradušies. Tomēr ir tādi, kuriem ir iespējas un kas grib, tie brauc! Šodien bija ļoti daudz smagās mašīnas un pie tā konkrēti strādāja Aldis Eglītis, kas ir uzņēmies vadību par kraviniekiem. Tiešām bija prieks redzēt viņus tik kuplā skaitā - 12. Smagie cīnās par to, lai viņiem būtu Latvijas čempionāts. Kā būs to redzēsim. Raimonds Tiltiņš 2000 Super klasē 17 dalībnieku konkurencē savās mājās sasniedz pārliecinošu uzvaru!

2007.gada 26.augustā Latvijas čempionāta 5. posms autokrosā vieglajām automašīnām.

   "Virši -A" kausa izcīņa kravas automašīnām. Kopumā sezonu var vērtēt, kā labu. Augusta sacensības, lai arī ne tik kupli kā pavasara, tomēr bija labi apmeklētas. Sportisti bija ieradušies pat vairāk nekā uz atklāšanas posmu, kas notika aprīļa mēnesī. Vislabāk no Valkas rajona sportistiem klājās 2000 Super klases braucējam Raimondam Tiltiņam, kuru pavadīja veiksme, viņa auto izturēja visu sacīksti un ļāva braucējam kāpt uz pjedestāla augstākā pakāpiena.

2007.gada 22.decembrī kartingu trasē "VAZtuss 2008" sezonu atklāj Smiltenē, 1.posms.

   Smiltenē notika Rencēnu autokluba biedru organizētā slēgtā pasākuma "VAZtuss 2008" pirmais posms. Lai arī bija plānots, ka ziemas sezonas sacensības sāksies, kad tam būs atbilstoši laika apstākļi, tomēr sportisti pulcējās ātrāk. Automašīnas jau bija sagatavotas, bet sniega un ledus vēl nav. Nolēmām, ka tomēr satiksimies un izmēģināsim spēkus. Uz pirmo posmu bija ieradušies 42 braucēji no tuvākiem un tālākiem Latvijas rajoniem, tostarp arī seši žiguļu braucēji no Smiltenes.

Video: onboard ADRENALIN.LV pilots Renārs Kārkliņš.

2007.gada 22.decembrī kartingu trasē "VAZtuss 2008" sezonu atklāj Smiltenē, 1.posms.