2006.gada ziemas, vasaras sacensību organizēšana un turpinam attīstīt sporta kompleksu.

2006.gada janvāris, februāris, marts - auto amatieru sacensības.

  8.posmos pa savienotajām abām trasēm ar kopējo garumu 2,8 km.

2006.gada 18.februāris Smiltenes pilsētas atklātās amatieru sacensības ar standartu automašīnām 5.posms.

   Sacensības norisinājās 2,6 km garajā autorallija trasē (apvienotā kartingu un autokrosa trase). Kopumā visās sacensību klasēs braukšanas prasmi diennakts tumšajā laikā braucēji pārbaudīja 36 startos. Sacensības vērot bija ieradušies līdzjutēji no Smiltenes, Kalnamuižas, Bilskas un Brantiem. Vienas ass piedziņas klasē uzvaru izcīnija smiltenietis Raimonds Tiltiņš ar automašīnu Lada Samara, Aizmugures ass piedziņas klasē uzvaru izcīnija brantēnietis Andris Laganovskis ar automašīnu VAZ-21011. Pilnpiedziņas klasē uzvaru izcīnija smiltenietis Edgars Zausailovs ar automašīnu Audi 90 Quattro. 

Trases licencēšana no LAF notika marta mēneša sākumā un, lai varētu notikt sacensības 30.aprīlī bija jāstrādā pa naktīm.

    Lai to visu varētu paveikt. Tas nav normāli, mums bija jāstrādā pat pa Lieldienu svētkiem. Mēs nesakam, ka nevajag uzlabot sportistu un skatītāju drošību, bet ne jau pavasarī, kad nevar uzbraukt uz trases, lai veiktu šos darbus. Prasīja griezt nost 186 betona stabiņiem augšas daļu 5 centimetrus, kas atrodas virs metāla barjeras - atteicāmies, jo to var prasīt tikai cilvēki, kas nesaprot, kāpēc betona stabiņš tā ir konstruēts. Betona stabiņam ir caurums 20 cm no stabiņa augšas, caur kuru ar vītņstieņi, vai apaļdzelzi stiprina metāla barjeru. Stabiņa 5 cm daļa, kas ir virs metāla barjeras - projektēta tāpēc, lai pie jebkādas deformācijas, vai trieciena metāla barjeras augšējais izliektais vilnis placinās pa 5 cm uz augšu un notur transporta līdzekli uz ceļa vai trases. Ja betona stabiņam nogriežam augšējo daļu 5 cm virs metāla barjeras, tad augšējais vilnis neplacinās, bet nolokās un nenotur transporta līdzekli uz ceļa, vai trases. Dabūju no ceļiniekiem dokumentāciju (valsts noteiktos standartus, rasējumus un apstiprinājumus stabiņam) un teicām, ja jums nevajag Smiltenes trasi kāda tā ir, tad jums viņas nebūs. Stabiņa augšas daļa 5 cm, kas ir virs metāla barjeras, ļoti labi noder, lai uzmontētu, stiprinātu trešo metāla barjeru. Tad, kad parādījām LAF licencēšanas komisijai dokumentāciju par betona stabiņiem, tad atbilde bija tāda: mums jau nebija, tādas dokumentācijas (ko tad jūs prasat, ja paši nezinat...). Mēs izdarijām visus darbus un licenci trasei mums izsniedza dažas dienas pirms sacensībām, trešdien 26.aprīlī. Pēc šāda gadījuma mēs teicām, ka sacensības nākamai sezonai pieteiksim tikai tad, kad mums būs derīga trases licence nākamai sezonai. Tie cilvēki, kas bija trašu licencēšanas komisijā, uz šodienu viņi vairs nav trašu licencēšanas komisijā.

2006.gada 30.aprīlī Latvijas čempionāta un Baltijas bagiju čempionāta 1.posms autokrosā.

   Jauna klase autokrosa sacensībās - Tautas klase, līdzšinējās "Hobby" klases vietā. Kravas automašīnām notika "Ilmāra Receba" piemiņas kausa sacensības. Kross piedzīvojis pārmaiņas - mainīta sacensību norises formula un tehniskie pamatprincipi. Cerams, ka tas veicinās, lai autokross kļūtu vēl interesantāks un intriģējošāks skatītājiem. Skatītājiem jāņem vērā, ka izmainījusies braucienu norises sistēma, priekšbraucienos startē visas klases kopā un tikai finālos sadalās pa klasēm! Tautas klasē uzvaru izcīnija smiltenietis Edgars Tralla. "Ilmāra Receba" piemiņas kausā uzvaru izcīnija smiltenietis Ainārs Staško.

Foto: Edgars Tralla ar mehāniķi Oskaru Serdānu parādes braucienā.

Ar kravas automašīnu Nr. 55 autosportists Ainārs Staško.

Foto: ar kravas automašīnu Nr.55 Ainārs Staško 70 metrus garajā ūdens šķērslī.

Tramplīna prms pirmā līkuma pārnešana atpakaļ pa 30 metriem un uzbēršana divreiz augstāk.

    Metāla barjeru montāža. Starta laukuma saīsināšana, lai būtu ērtāka pārvietošanās skatītājiem. Trases pārrakšana daudzās vietās un meliorācijas cauruļu montāža ūdens aizvadīšanai no trases.

    Rokam 1.līkuma iekšmalā dīķi - ūdens novadīšanai no trases. Sauso mālu vedam tramplīnam pirms pirmā līkuma starta taisnē, bet slapjo mālu vedam uz 1.līkuma ārmalu skatītāju zonu, kur veidojam uzbērumu skatītājiem.

Foto: es Vairis Tralla un fonā automašīna pašizgāzējs Kamaz un trošu ekskavators - draglainis.

2006.gada 15.jūlijā Smiltenes pilsētas svētku ietvaros notika sacensības auto figurālajā vadīšanā.

    Asfaltētajā laukumā starp autokrosa un kartinga trasi notika sacensības auto figurālajā vadīšanā. Autobraucēji sacentās trīs automašīnu klasēs.

Foto: es Vairis Tralla ar vieglo automašīnu VOLVO-740.

2006.gada 27.augustā Latvijas čempionāta 5.posms autokrosā.

Foto: autosportists Raimonds Tiltiņš ar faniem parādes braucienā!