Jaunumi

Automašīnu klases- AUTOSPRINTĀ "Vasara 2020" Smiltenē. Automašīnu klases- AUTOSPRINTĀ "Vasara 2020" Smiltenē.

AUTOSPRINTS "Vasara 2020" Smiltenē plānojas 5.posmos, datumi vēl nav zināmi, jo gaidam uz Latvijas kausa autosprintā datumiem un negribam salikt tā, lai sakrīt ar tiem!!!

Viens no AUTOSPRINTS "Vasara 2020" Smiltenē posmiem norisināsies kopā ar Latvijas kausa autosprintā posmu 20.06.2020.!!!

17 Automašīnu klases- jauna klase visu modeļu AUDI automašīnas!!!

1
Vairāk
Laimīgu Jauno 2020.gadu! Laimīgu Jauno 2020.gadu!

Sporta komplekss Teperis vēl visiem:  panākumus, uzvaras, patīkamus brīžus un pats galvenais labu veselību Jaunajā 2020.gadā!!!

6
Vairāk
Apbalvošanas pasākums - AUTOSPRINTS "Vasara 2019" Smiltenē. Apbalvošanas pasākums - AUTOSPRINTS "Vasara 2019" Smiltenē.

Konkrētāk par apbalvošanas dienu un datumu - tad kad būs sagatavota ziemas trase ar sniegu un salu un brīvs datums (nenotiek autosprinti Vidzemē un Rīgā)!!!

 

6
Vairāk
No 2020 gada pavasara būs pieejami kartingi braukšanai pa kartingu trasi. No 2020 gada pavasara būs pieejami kartingi braukšanai pa kartingu trasi.

Pateicoties Abulas lauku partnerībai, LAD un ALTUM esam uzsākuši projekta "Autosporta attīstības veicināšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem Smiltenes novadā" īstenošanu.

 

 

 

 

 

 

 

3
Vairāk
Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: “Mazās apbalvošanas” foto un video  |  Autocross.lv Autokross/Rallijkross/ Folkreiss: “Mazās apbalvošanas” foto un video | Autocross.lv AUTOKROSS, RALLIJKROSS, FOLKREISS LATVIJĀ, EIROPĀ, PASAULĒ Vairāk
Folkreiss: Klasika ar radzēm – vieta pārsteigumiem?  |  Autocross.lv Folkreiss: Klasika ar radzēm – vieta pārsteigumiem? | Autocross.lv AUTOKROSS, RALLIJKROSS, FOLKREISS LATVIJĀ, EIROPĀ, PASAULĒ Vairāk
Folkreiss/Autokross: Pēc mēneša paredzēts Folkreisa Ziemas kausa starts  |  Autocross.lv Folkreiss/Autokross: Pēc mēneša paredzēts Folkreisa Ziemas kausa starts | Autocross.lv AUTOKROSS, RALLIJKROSS, FOLKREISS LATVIJĀ, EIROPĀ, PASAULĒ Vairāk
Arnis Odiņš: 'Buggy 1600' klase ir nepieciešama Latvijas autokrosa trasēs - Go4speed Arnis Odiņš: 'Buggy 1600' klase ir nepieciešama Latvijas autokrosa trasēs - Go4speed 'Iepriekš negribēju runāt par bagijiem Brenguļu trasē, jo mani biedēja tur divi esošie dīķi,' saka Odiņš Vairāk
<< < 1 2
...
48 > >>