Jaunumi

Ātrākie apļi ar SODI rental karts - oktobra mēnesī Smiltenes kartingu trasē! Ātrākie apļi ar SODI rental karts - oktobra mēnesī Smiltenes kartingu trasē!

Ātrākie braucējie ar SODI rental SR5 un LR5 kartingiem - oktobra mēnesī Smiltenes kartingu trasē!

0
Vairāk
Ātrākie apļi kartingu braucejiem ar SODIKART SR5 un LR5 kartingiem septembra mēnesī! Ātrākie apļi kartingu braucejiem ar SODIKART SR5 un LR5 kartingiem septembra mēnesī!
 

Ātrākie apļi ar SODI rental karts - septembra mēnesī Smiltenes kartingu trasē!

 

0
Vairāk
Instruktāža - kā pareizi braukt ar kartingu sausā un slapjā trasē. Instruktāža - kā pareizi braukt ar kartingu sausā un slapjā trasē.

Pa kurām trases trajektorijām braukt ar kartingu lai varētu uzbraukt labu apļa laiku, gūt gandarījumu no brauciena un pretendēt uz katra mēneša 1-3 vietu ar SR5 un LR5 kartingiem!

0
Vairāk
Ātrākie apļi kartingu braucejiem ar SODI Rental karts kartingiem 2020/2021. Ātrākie apļi kartingu braucejiem ar SODI Rental karts kartingiem 2020/2021.

KARTINGU NOMAS BRAUCĒJU LABĀKIE APĻA LAIKI 2020/2021.

0
Vairāk
Fotogrāmata "100 STIPRI STĀSTI" Fotogrāmata "100 STIPRI STĀSTI"

100 STIPRI STĀSTI

NO SMILTENES

3
Vairāk
Pateicība Tehniskajam sporta klubam "Smiltene" par sacensību organizēšanu 2020. Pateicība Tehniskajam sporta klubam "Smiltene" par sacensību organizēšanu 2020.

Pateicība Tehniskajam sporta klubam "Smiltene" par sacensību organizēšanu 2020.gada sezonā.

0
Vairāk
ATZINĪBAS RAKSTS no Valsts probācijas dienesta BDR TSK "Smiltene" ATZINĪBAS RAKSTS no Valsts probācijas dienesta BDR TSK "Smiltene"

ATZINĪBAS RAKSTS no Valsts probācijas dienesta BDR TSK "Smiltene"

0
Vairāk
Biedrības “Abulas lauku partnerība” Dižprojekts 2020 ir “Autosporta attīstības veicināšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem Smiltenes novadā” – Latvijas Lauku forums Biedrības “Abulas lauku partnerība” Dižprojekts 2020 ir “Autosporta attīstības veicināšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem Smiltenes novadā” – Latvijas Lauku forums Vairāk
<< < 1 2
...
52 > >>