Jaunumi

Latvijas kauss autosprintā 2024 2.posma Smiltenes autotrasē "Teperis"  25.05.2024. sacensību rezultāti! Latvijas kauss autosprintā 2024 2.posma Smiltenes autotrasē "Teperis" 25.05.2024. sacensību rezultāti!

Vairāk
BRAUKŠANA AR SODIKART JAUDĪGAJIEM KARTINGIEM. BRAUKŠANA AR SODIKART JAUDĪGAJIEM KARTINGIEM.

Braukšanu ar kartingiem sākam 02.maijā un uz braukšanu ierodamies: ar iepriekšēju rezervāciju pa telefona numuru 29125512.

0
Vairāk
LATVIJAS AUTOKROSA ČEMPIONĀTA KALENDĀRS 2024. LATVIJAS AUTOKROSA ČEMPIONĀTA KALENDĀRS 2024.
0
Vairāk
Instruktāža - kā pareizi braukt ar kartu sausā un slapjā kartingu trasē. Instruktāža - kā pareizi braukt ar kartu sausā un slapjā kartingu trasē.

Pa kurām trases trajektorijām braukt ar kartu lai varētu uzbraukt labu apļa laiku, gūt gandarījumu no brauciena un pretendēt uz katra mēneša 1-3 vietu ar SR5 un LR5 kartiem!

0
Vairāk
Ātrākie apļi ar SODI rental karts - 2024.gada maija mēnesī Smiltenes kartingu trasē! Ātrākie apļi ar SODI rental karts - 2024.gada maija mēnesī Smiltenes kartingu trasē!
Ar SODI SR5 un LR5 kartingiem.
0
Vairāk
Kā smiltenieši būvē autokrosa trasi "Teperis". Kā smiltenieši būvē autokrosa trasi "Teperis".

Kas dod tehniku un kas atbalsta trases būvniecību.

Māls, smilts, grants, dolomīta izsijas,betona un koka stabi, riepas un metāla barjeras - izmantotojam trases būvniecībai Smiltenē.

3
Vairāk
Sekretariāts autokrosam un folkreisam iegūst gaisa kondicionieri Sekretariāts autokrosam un folkreisam iegūst gaisa kondicionieri

Pateicoties labvēļiem sekretariāts ir nodrošināts ar gaisa temperatūras uzturēšanu.

0
Vairāk
Tiesnešu posteņi autokrosa trasē "Teperis" Tiesnešu posteņi autokrosa trasē "Teperis"

Aprīkoti ar metāla sietu un metāla jumtiņu.

 

 

0
Vairāk
<< < 1 2
...
38 > >>