• Autosprints Ziemā
  • Tepera ezers
  • Kravas automašīnas D12
  • Autokrosa trase "Teperis"
  • Bagiji B1600
  • Autosprints Vasarā
  • Sporta komplekss "Teperis"
  • Autokrosa atklāšanas parāde
  • MINI bagiji
  • Kartingu trase

Jaunumi

Event results and Practice Sessions at TSK SMILTENE

Teksts 02.09.2019
Lasīt

AUTOSPRINTS "Vasara 2019" Smiltenē 5.p., TSK SMILTENE, Latvia - Official Event Results, MYLAPS Speedhive

Teksts 02.09.2019
Lasīt

LAC 2019

Teksts 29.08.2019
Lasīt

AUTOSPRINTS "Vasara 2019" 5.posms 31.08.2019. (4)

Pieteikšanās 5.posms: https://www.teperis.lv/lv/racer_sprint/new

Dalībnieku saraksts: https://www.teperis.lv/lv/racers?type=sprint

5.posma Papildus Nolikums: http://laf.lv/wp-content/uploads/2019/08/Autosprints-Vasara-2019-Smilten%C4%93.-5.posma-31.08.2019.-Papildus-Nolikums.pdf

06.08.2019
Lasīt

Būtiskas izmaiņas sporta kompleksa "Teperis" trases izmantošanā gatavojoties "Pro-Kart" kartinga sacensībām :: Ziemellatvija.lv

Sestdienā, 10. augustā, Smiltenē, sporta kompleksā “Teperis”, notiks “Pro-Kart” kartinga sacensību 4. posms. Līdz ar gaidāmajām sacensībām vietējiem iedzīvotājiem jāņem vērā, ka ir veiktas izmaiņas kartingu trases noslogojumā un pieejamībā.

“Patiesībā jau arī šo piektdien, 2.augustā no pulksten 10 līdz 16 kartingu trase nebūs pieejama skrituļotājiem, velobraucējiem un pārējiem, kas to ikdienā izmanto. Šodien mūsu trasē LMT Autosporta akadēmija saviem audzēkņiem rīko apmācības. Savukārt nākamajā nedēļā, sākot no pirmdienas līdz pat sestdienai (ieskaitot – red.), trase atvēlēta kartingu sacensību dalībniekiem. Ceturtdien tehniskais sporta klubs “Smiltene” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju rīkos treniņus dalībniekiem, bet piektdien plānoti oficiālie federācijas treniņi. Kas attiecas uz pārējām darba dienām, iedzīvotājus aicinu sekot līdzi situācijai. Ja trasē nav braucēju, to droši var izmantot,” stāsta tehniskā sporta kluba “Smiltene” valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla.

Patlaban viņam vēl nav informācijas, kāds būs dalībnieku sastāvs Pro-Kart” 4. posmā, taču iepriekšējos posmos to bija vairāk nekā divsimt, pārstāvot deviņas valstis. “Pieļauju, ka tālākie sacensību dalībnieki Smiltenē varētu ierasties jau nedēļas vidū. 10. augustā aicinu ikvienu smiltenieti braukt skatīties sacensības. Nav nekādas dalības maksas, vienīgi jāievēro drošība un pāri trases norobežojumam nedrīkst kāpt. Tāpat aicinātu nestaigāt pa dalībnieku parku, jo tas varētu traucēt sportistiem sagatavoties startam. Sacensībās piedalīsies arī smiltenieša, vairākkārtējā Latvijas čempiona un PSRS čempionātu posmu godalgoto vietu ieguvēja Romualda Moiseje mazdēls, kā arī divi Smiltenes tehnikuma audzēkņi ar komandu, kuru vada Uldis Siliņš,” atklāj V. Tralla.

Kartingu sacensību atklāšana un parādes brauciens 10. augustā būs pulksten 11. Sacensību norise plānota līdz vakaram, apbalvošana – provizoriski pulksten 19.

06.08.2019
Lasīt
Uzgaidiet...