• Autokroso kelio "Teperis"
  • Bagiai B1600
  • Autosprint žiemą
  • Teper ežero
  • Sunkvežimiai D12
  • Autosprint vasarą
  • Autokroso steigiamajame paradas
  • MINI vežimėliai
  • Sporto kompleksas "Teperis"

AUTOKROSAS - Latvijos, Estijos ir Baltijos šalių čempionatų 3/4 ir 6 etapai.

Registracija dalyvių parke: https://www.teperis.lv/lt/park

Dalyvių sąrašas pagal klases: https://www.teperis.lv/lt/racers?type=autocross

DARBO TVARKOS TAISYKLĖS:

06.08.2019 skaityti

Būtiskas izmaiņas sporta kompleksa "Teperis" trases izmantošanā gatavojoties "Pro-Kart" kartinga sacensībām :: Ziemellatvija.lv

Sestdienā, 10. augustā, Smiltenē, sporta kompleksā “Teperis”, notiks “Pro-Kart” kartinga sacensību 4. posms. Līdz ar gaidāmajām sacensībām vietējiem iedzīvotājiem jāņem vērā, ka ir veiktas izmaiņas kartingu trases noslogojumā un pieejamībā.

“Patiesībā jau arī šo piektdien, 2.augustā no pulksten 10 līdz 16 kartingu trase nebūs pieejama skrituļotājiem, velobraucējiem un pārējiem, kas to ikdienā izmanto. Šodien mūsu trasē LMT Autosporta akadēmija saviem audzēkņiem rīko apmācības. Savukārt nākamajā nedēļā, sākot no pirmdienas līdz pat sestdienai (ieskaitot – red.), trase atvēlēta kartingu sacensību dalībniekiem. Ceturtdien tehniskais sporta klubs “Smiltene” sadarbībā ar Latvijas Automobiļu federāciju rīkos treniņus dalībniekiem, bet piektdien plānoti oficiālie federācijas treniņi. Kas attiecas uz pārējām darba dienām, iedzīvotājus aicinu sekot līdzi situācijai. Ja trasē nav braucēju, to droši var izmantot,” stāsta tehniskā sporta kluba “Smiltene” valdes priekšsēdētājs Vairis Tralla.

Patlaban viņam vēl nav informācijas, kāds būs dalībnieku sastāvs Pro-Kart” 4. posmā, taču iepriekšējos posmos to bija vairāk nekā divsimt, pārstāvot deviņas valstis. “Pieļauju, ka tālākie sacensību dalībnieki Smiltenē varētu ierasties jau nedēļas vidū. 10. augustā aicinu ikvienu smiltenieti braukt skatīties sacensības. Nav nekādas dalības maksas, vienīgi jāievēro drošība un pāri trases norobežojumam nedrīkst kāpt. Tāpat aicinātu nestaigāt pa dalībnieku parku, jo tas varētu traucēt sportistiem sagatavoties startam. Sacensībās piedalīsies arī smiltenieša, vairākkārtējā Latvijas čempiona un PSRS čempionātu posmu godalgoto vietu ieguvēja Romualda Moiseje mazdēls, kā arī divi Smiltenes tehnikuma audzēkņi ar komandu, kuru vada Uldis Siliņš,” atklāj V. Tralla.

Kartingu sacensību atklāšana un parādes brauciens 10. augustā būs pulksten 11. Sacensību norise plānota līdz vakaram, apbalvošana – provizoriski pulksten 19.

06.08.2019 skaityti

Kartingu sezonas 4. posms Smiltenē jau šo sestdien / Sākums / Prokart - kartinga sacensību seriāls

Teksts 06.08.2019 skaityti

AUTOSPRINTS "Vasara 20019" Smiltenē 4.p., TSK SMILTENE, Latvia - Official Event Results, MYLAPS Speedhive

Teksts 02.07.2019 skaityti

Ingus Staško uz pjedestāla ekstrēmajā Igaunijas posmā - Go4speed

Foto: www.facebook.com/rallifotograafia

Hinsas trasē Igaunijā aizvadīts Baltijas kausa un Igaunijas čempionāta posms smagajām automašīnām. Igaunijas seriāla D12 ieskaitē otro vietu sasniedza Ingus Staško, bet labākais no mūsējiem Baltijas B6000 klasē – Jānis Kozlovskis, gūstot sesto vietu, ziņo autocross.lv.

Latvijas braucējiem posms izvērtās īpaši sarežģīts tehnisku problēmu dēļ. D12 klasē Bruno Leimanis un Alvils Igovens izstājās jau pēc laika kontroles, problēmas risināja arī abi B6000 braucēji Kozlovskis un Dinārs Ramats.

(image)
Foto: www.facebook.com/rallifotograafia

Ingus Staško smagajā trasē aizvadīja lielisku finālbraucienu, sasniedzot otro vietu, tādā veidā atjaunojot iespēju cīnīties par Igaunijas čempionāta medaļām.

B6000 klasē Jānis Kozlovskis, kurš atgriezās Baltijas kausā pirmo reizi kopš 2017. gada, dienu sāka ar daudzsološu sniegumu, taču galvas blīves defekts lika izlaist otro kvalifikāciju, bet finālā neļāva aizvadīt pilnvērtīgu cīņu. Neskatoties uz problēmām Kozlovskis finālā no pēdējām starta pozīcijām aizcīnījās līdz ceturtajai vietai, taču motora karšanas dēļ bija spiests samazināt tempu, finišējot sestajā vietā. Dinārs Ramats līdzīgi – daudzsološi sākta sacīkste, taču finālā izstājās avārijas dēļ. Viņš iekļuva Kozlovska un Marta Heninga cīņā, kas noslēdzās ar sadursmēm un Dināra lidojumu valnī.

(image)
Foto: www.facebook.com/rallifotograafia

Sacīkste Hinsā bija visai ekstrēma, braucējiem piedzīvojot vairākas nopietnas avārijas, mašīnas degšanu un citas aizraujošas epizodes. Starp citu, savulaik Baltijas kausā dominējušais lietuvietis Audrjus Pilipavičs dienas gaitā cīnījās ar stūres mehānisma problēmām, kas neļāva sasniegt pilnvērtīgu rezultātu. Taču uzvara laika kontrolē bija pieteikums turpmākajiem posmiem. Sacensību sākumā gan bija daudz diskusiju, cik Pilipaviča mašīna ir atbilstoša tehniskajiem noteikumiem – Igaunijas tehniskie komisāri bija pret šādas mašīnas laišanu trasē, tomēr Latvijas un Lietuvas komandas pārliecināja, ka auto ir legāls.

Tikmēr Jānis Kozlovskis atzīmē, ka sezonas turpinājums Latvijas B6000 braucējiem sola daudz, atliek salikt kopā fināla rezultātus: “Mana mašīna ir tā saskrūvēta, ka es no tās nobijos. Laika kontrolē ātrums un skaņa bija tāda, ka nobraucu malā, jo domāju, ka kaut kas sāk jukt un brukt. Taču izrādījās, ka tobrīd viss bija kārtībā. Finālā sestā vieta ir derīgs rezultāts punktu ziņā, labi vismaz, ka tā. Mana komanda pēc blīves defekta atklāšanas metās mašīnai virsū, paveicot milzīgu darbu. Jātiek vaļā no šādām niansēm un sezona būs aizraujoša. Arī Dināram mašīna iet lieliski. Nāks pieredze, nāks rezultāti, tur viss būs kārtībā!”
26.06.2019 skaityti
Uzgaidiet...