AUTOSPRINTA SACENSĪBU ORGANIZATORA NOTEIKUMI!

AUTOSPRINTA SACENSĪBU ORGANIZATORA NOTEIKUMI AUTOSPORTISTIEM, TIESNEŠIEM, MEHĀNIĶIEM UN CITIEM INTERESENTIEM IERODOTIES SPORTA KOMPLEKSA TEPERIS AUTOKROSA TRASES SKATĪTĀJU ZONĀ!

  1. Autosportistiem, tiesnešiem, mehāniķiem un citiem interesentiem ierodoties autokrosa trases skatītāju zonā jāievēro 2 metru distance, kā arī aicinājums apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt autosprinta sacensību norises vietu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.
  2. Aicinām pieteikties sacensībām: www.teperis.lv . Visiem sportistiem būs jāreģistrējas aizpildot „Apliecinājuma lapu” par piedalīšanos autosprinta sacensībās.
  3. Ierodoties autokrosa trases skatītāju zonā ar automašīnu autosportistiem būs jānovieto automašīnas viena no otras ne tuvāk par 5 metriem ievērojot savstarpēju 2 metru distancēšanos.
  4. Kopējais apmeklētāju skaits ne vairāk kā 299 cilvēki.
  5. Uzaicinot uz sportistu reģistrāciju jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas ar dezinfekcijas līdzekli rokām;
  6. Uzaicinot sportistus uz dalībnieku sapulci būs jāievēro 2 metru distance;
  7. Pēc katra brauciena rezultāti tiks paziņoti pa skaļruņiem, lai nebūtu sportistiem jādodas skatīt klātienē, bet ja dodas skatīt klātienē uz informācijas stendu, tad jāievēro savstarpēja 2 metru distance;
  8. Pēc sacensībām notiks sacensību posma uzvarētāju apbalvošana ievērojot 2 metru distanci un jādezinficē rokas ar dezinfekcijas līdzekli rokām.
  9. Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību COVID-19 laikā, mēs autosprinta sacensību organizatori paturam tiesības sacensības pārtraukt.

 

Sacensību rīkotājs:                                      Vairis Tralla

15.06.2020.

Smiltenē.

 

Tavs vārds:
Komentārs: