Apbalvošanas pasākums - AUTOSPRINTS "Vasara 2019" Smiltenē.

AUTOSPRINTA "Vasara 2019" - Apbalvošanas pasākums, Sporta kompleksa "Teperis" autokrosa trasē - TRASES DIENA (TRACK DAY) ietvaros.

Konkrētāk par apbalvošanas dienu un datumu - tad kad būs sagatavota ziemas trase ar sniegu un salu un brīvs datums (nenotiek autosprinti Vidzemē un Rīgā)!!!

FOTO no 2018.gada apbalvošanas pasākuma: Kopvērtējuma balvas.

Kopvērtējuma balvas pa klasēm!

Kopvērtējuma balvas pasniegsim:

RWD TA klasē:            1.vieta - Kārlis Karāns;                      2.vieta - Kaspars Vaskāns;         3.vieta - Didzis Putniņš.  

2WD TA klasē:            1.vieta - Viesturs Bērzlapiņš;           2.vieta - Mārtiņš Meļķis;             3.vieta -  Arnis Kalniņš.

4WD 2800 TA klasē:  1.vieta - Edgars Lācis Stalidzāns;   2.vieta - Kitija Jeršova;                3.vieta - Marks Jeršovs.   

4WD Turbo TA klasē:  1.vieta - Mārcis Jūgs;                    2.vieta - Andris Spilva.                       

RWD klasē:                  1.vieta - Kārlis Karāns;                      2.vieta - Kaspars Vaskāns;           3.vieta - Kristers Lazda.     

2WD klasē:                   1.vieta - Mārtiņš Meļķis;                  2.vieta - Arnis Kalniņš.           

4WD 2800 klasē:         1.vieta - Edgars Lācis Stalidzāns;   2.vieta -Kitija Jeršova;                     3.vieta - Marks Jeršovs.   

4WD Turbo klasē:        1.vieta - Mārcis Jūgs;                        2.vieta - Andris Spilva.                 

RWD Open klasē:         1.vieta - Sandis Veitmanis;            2.vieta - Kārlis Karāns;                     3.vieta - Guntis Salmiņš. 

2WD Open klasē:         1.vieta - Mārtiņš Meļķis;                2.vieta - Iveta Lauciņa;                       3.vieta - Salvis Vanags. 

4WD Open klasē:         1.vieta - Mārcis Jūgs.   

VAZ Historic Open klasē: 1.vieta - Ainārs Poikāns;         2.vieta - Jānis Agapovs;                   3.vieta - Andris Pavasars. 

RWD Sport klasē:          1.vieta - Sandis Veitmanis;            2.vieta - Guntis Salmiņš.     

2WD Sport klasē:          1.vieta - Viesturs Bērzlapiņš;       2.vieta - Mārtiņš Meļķis;                 3.vieta - Aivis Bērziņš. 

4WD Sport klasē:          1.vieta - Marks Jeršovs;                  2.vieta - Kitija Jeršova.       

U18 klasē:                      1.vieta - Mārtiņš Meļķis;                   2.vieta - Dāvis Cerbulis;                      3.vieta - Kristers Siliņš.   

Dāmu klasē:                  1.vieta - Iveta Lauciņa;                        2.vieta - Sarmīte Breimele;               3.vieta - Kitija Jeršova.                                         

AUTOSPRINTS "Vasara 2019" 5.posma 31.08.2019. apbalvošana.

FOTO no 2016.gada apbalvošanas pasākuma: 5.posma balvas.

5.posma balvas

5.posma balvas pasniegsim:

RWD TA klasē:               1.vieta - Kārlis Karāns;                2.vieta - Kaspars Vaskāns;              3.vieta - Didzis Putniņš.

2WD TA klasē:               1.vieta - Aivis Bērziņš;                   2.vieta - Mārtiņš Meļķis;                3.vieta - Viesturs Bērzlapiņš.

4WD 2800 TA klasē:  1.vieta - Edgars Lācis Stalidzāns.

RWD klasē:                      1.vieta - Kārlis Karāns;                2.vieta - Jānis Ozoliņš;                       3.vieta - Kaspars Vaskāns.

2WD klasē:                       1.vieta - Mārtiņš Meļķis;            2.vieta - Arnis Kalniņš.

4WD 2800 klasē:          1.vieta - Edgars Lācis Stalidzāns.

RWD Open klasē:         1.vieta - Sandis Veitmanis;        2.vieta - Kārlis Karāns;                      3.vieta - Guntis Salmiņš.

2WD Open klasē:          1.vieta - Raivo Ozoliņš;               2.vieta - Mārtiņš Meļķis;                   3.vieta - Iveta Lauciņa.

VAZ Historic Open klasē:  1.vieta - Ainārs Poikāns;   2.vieta - Jānis Agapovs.

RWD Sport klasē:          1.vieta - Sandis Veitmanis;        2.vieta - Guntis Salmiņš;                     3.vieta - Jānis Ozoliņš.

2WD Sport klasē:           1.vieta - Raivo Ozoliņš;                2.vieta - Aivis Bērziņš;                         3.vieta - Mārtiņš Meļķis.       

U18 klasē:                           1.vieta - Mārtiņš Meļķis;            2.vieta - Edgars Lācis Stalidzāns;    3.vieta - Dāvis Cerbulis.     

Dāmu klasē:                       1.vieta - Iveta Lauciņa;                 2.vieta - Sarmīte Breimele;                3.vieta - Tabita Moroza.               

 

 

Tavs vārds:
Komentārs:
Māris
16.12.2019 14:17
Ziemas sacensības būs?
janis
16.12.2019 14:20
kurā datumā būs track day?
Vairis
16.12.2019 14:33
Šoziem plānojas tikai TRASES DIENAS (TRACK DAY), kur varēs izbraukties visi no sirds. Ziedojums trasei no automašīnas - neatkarīgi no braucēju skaita ar to!!!
Vairis
17.12.2019 08:15
Trases dienām (Track day) nav konkrētu datumu, jo kā var zināt kad būs ziema - āra temperatūra mīnuss grādi + sniegs!!!
Ainars
12.01.2020 15:28
Ideja,autosprints vasara,šosezon varētu izveidot roteri?
Vairis
12.01.2020 20:53
Ainars! Ko tu domā ar vārdu - Roteris? Vai tad līdz šim veidotie papildus līkumi (tiek veidoti, lai nevarētu sasniegt maksimālo ātrumu trasē) nepatīk!!!