Jaunumi

Autokrosa trases 20.gadu jubilejas sacensībās 24.08.2014.par pirmo Latvijas čempioni autokrosā B600 klasē kļūst dāma Beāte Klipa! Autokrosa trases 20.gadu jubilejas sacensībās 24.08.2014.par pirmo Latvijas čempioni autokrosā B600 klasē kļūst dāma Beāte Klipa!

Autokrosa trases 20.gadu jubilejas sacensībās 24.08.2014.par pirmo Latvijas čempioni autokrosā B600 klasē kļūst dāma Beāte Klipa!

http://ziemellatvija.diena.lv/sports/automoto/pirmo-reizi-latvijas-autokrosa-vesture-cempiontitulu-izcina-dama-87232

Pirmie 2014.gada autokrosa sezonas tituli:   http://www.autocross.lv/AC3/?p=11833

3
Vairāk
Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts ceļā uz pirmajiem čempiontituliem! Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts ceļā uz pirmajiem čempiontituliem!

Smiltenē gatavojas autokrosam!

Trasē norisinās talka, kur katrs talcinieks par padarīto darbu pretī saņems caurlaidi uz autokrosu 24.augustā: http://ziemellatvija.diena.lv/sports/automoto/smiltene-gatavojas-autokrosam-talka-87122

Autokross: Latvijas autokrosa čempionāts ceļā uz pirmajiem čempiontituliem

Ceturtdiena, 21. augusts, 2014.

Svētdien, 24. augustā pl. 10:00 Smiltenē, Tepera trasē notiks Latvijas autokrosa čempionāta ceturtais posms, kas būs seriāla priekšpēdējā cīņa. Lai gan kopumā kopvērtējuma situācija ir ļoti sarežģīta, atsevišķās klasēs, iespējams, jau svētdien uzzināsim pirmos jaunos čempionus.

Vistuvāk čempiontitulam pēkšņi nonākusi B600 klases sezonas līdere Beate Klipa. Pirmajos posmos viņa aizvadīja dueļus ar pērno čempionu Kasparu Bumbieru, iegūstot pārsvaru Kaspara tehnikas problēmu rezultātā. Taču pirms gaidāmās šīs nedēļas cīņas saņemtas ziņas, ka Bumbiers izstājas no čempionāta, kas Klipu padara par vienīgo reālo titula pretendenti. Pat, ja trešajā vietā esošais Valters Zīverts uzvar abus atlikušos posmos Smiltenē un Lietuvā (13. septembrī, Šakjai trasē), kas šogad vēl nav noticis, Klipai nevajag daudz, lai nodrošinātu titulu. Ja viņa finišēs priekšā Valteram jau Smiltenē, Beate kļūs par pirmo sievieti – Latvijas autokrosa čempioni.

Arī Open klasē iespējama priekšlaicīga čempiona kronēšana, jo, neskatoties uz sarežģīto sezonu starptautiskajā arēnā, Latvijas čempionātu stabili aizvada Agris Brediks. Pērnais čempions, ja Smiltenē sasniegs atzīstamu rezultātu (šogad gūtas divas uzvaras un viena otrā vieta), kļūs par divkārtēju Latvijas čempionu. Viņa sīvākais konkurents kopvērtējumā ir Jānis Kozlovskis, savukārt sacīkstē viņu gaida duelis ar Lauri Unāmu, kurš otrajā posmā Vecpilī-1 atņēma Agrim uzvaru.

Citās pieaugušo klasēs gaidāmā cīņa ir neprognozējama, jo 1600, 2000 Super un VAZ Klasika klasē ne tikai nav zināms viens galvenais favorīts – uz titulu pretendē pat vairāk nekā divi sportisti.

Toties laicīgi iespējams noskaidrot čempionu Latvijas Bērnu čempionāta Beta bagiju klasē – pašlaik līderis ir Everts Henilāns un, ja viņam padosies uzvara, bet posms nebūs veiksmīgs sekotājam Krišam Miķelim Aplokam, Henilāns var kļūt par čempionu.

Latvijas čempionāta 1600 klasē divus posmus pirms sezonas beigām četri līderi atrodas septiņu punktu robežās (par uzvaru var gūt 15). Vadībā ir pērnais čempions Andis Kļava, kam seko Raimonds Mūrnieks, Andis Vanters un Rūdolfs Bogens. Tieši pēdējie divi ātruma ziņā šķiet Smiltenes galvenie favorīti, tajā pašā laikā Kļava un Mūrnieks demonstrē labāku stabilitāti, finišējot visu posmu finālos. Atrisinājums šai cīņai nav prognozējams.

2000 Super klasē līdzīga situācija – šķietami ātri ir Juris Spīķis, Rihards Dainis, Mārtiņš Starks, taču kopvērtējuma vadībā atrodas Ainārs Kenigsbergs, kurš līdz šim lieliski izmantojis minēto un neminēto konkurentu neveiksmes. Starp citu, Kenigsbergs 2009. gadā jau reiz kļuva par čempionu sezonā, kad konkurenti tika uzskatīti par krietni ātrākiem. Starp citu, Spīķis, kurš pirms sezonas tika dēvēts par galveno favorītu, tikai brīnumainā kārtā vēl var sasniegt titulu.

Arī VAZ Klasika ieskaitē čempiontitula pretendenti ir vairāki – Kristaps Maševskis, Kalvis Tēts, Arnis Odiņš, Edijs Zimza. Taču, atšķirībā no abām priekšpiedziņas klasēm, grūti nosaukt izteiktu ātrāko braucēju, jo visi ir ļoti līdzīgos spēkos. Pašlaik stabilitāte bijis pluss Maševskim, bet prognozēt iznākumu ir sarežģīti.

Smiltenē uz starta stāsies arī Baltijas kausa dalībnieki smago auto klasēs. Ievērojama konkurence gan D12, gan B6000 bagiju klasē, kurā visi 14 sportisti startēs kopējos startos visas dienas garumā.

Viesturs Saukāns

LAF Preses dienesta vadītājs

Tālr.: +371 26579000

E-pasts: [email protected]

1
Vairāk
AUTOKROSS: Ko sarūpē Smiltenes dalībnieku saraksts AUTOKROSS: Ko sarūpē Smiltenes dalībnieku saraksts

Autokross: Ko sarūpē Smiltenes dalībnieku saraksts?

Sīkāk: http://www.autocross.lv/AC3/?p=11817

Dalībnieku saraksts: http://www.autocross.lv/AC3/wp-content/uploads/2014/08/Pieteikumi-Autokross-2014.html

Otradiena, 19. augusts, 2014.

Pēc neliela atvaļinājuma Autocross.lv ķeras pie Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā – ceturtā posma gaidīšanas svētkiem. Kas šo svētdien, 24. augustā startēs Smiltenē, Tepera trasē? Protams, lielākā daļa regulāro čempionāta uzvaru un punktu dalītāju. Taču ir vēl pa kādai niansei.

1600: Atgriežas sens auto, Bogena intriga

1600 klasē pārsteigumu gatavojas sarūpēt Raivis Grigorovičs, trasē izvedot senu krosa mašīnu – Peugeot 106 Maxi. Auto debitēja krosā 1998. gadā, kad cīņās devās Latvijas Naftas komanda ar Jāni Bogdanoviču priekšgalā (šis gan, šķiet, ir komandas biedra auto), bet pēdējais pilnvērtīgais starts čempionātā aizvadīts pirms gandrīz desmit gadiem, kad to pilotēja Džonis Sultanovs.

Raivis pārņēmis šo auto, un kādu laiku gatavo gaidāmajām cīņām.

Līdz ar to Grigorovičs kļūs par pirmo šā gada Latvijas čempionāta salonmašīnu klašu braucēju, kurš startējis divās dažādās klasēs: sezonas sākumā Raivis startēja 2000 Super klasē (otrs ar dažādām klasēm, taču ne salonauto ietvaros, ir Jānis Kozlovskis, kurš tradicionāli startē gan vieglo auto Open klasē, gan smago auto B6000 ieskaitē, turklāt Smiltenē tiks startēts abās klasēs vienas dienas ietvaros). Tiesa, Grigorovičam sacīkste pavasarī beidzās jau laika kontrolē.

1600 klasē pašlaik nenoteikta situācija ar čempiontitula pretendenta Rūdolfa Bogena startu – cēsinieks ir laicīgi pieteicies cīņai, taču pašlaik jāatrisina incidents, kā rezultātā pēc paša vēlēšanās ir apturēta sportista licences darbība.

Uz starta nav šīs sezonas regulārie dalībnieki – pērnais bronzas medaļnieks Oskars Troika un šogad debijas sezonu aizvadošais Sandis Džeriņš. Abi SK Vecpils komandas pārstāvji, šķiet, posmu izlaiž tehnisku apsvērumu dēļ.

2000 Super: Medaļnieki klūp, gaidāma debija

2000 Super sezona ļoti smaga izvērtusies 2013. gada diviem labākajiem braucējiem. Vicečempions Ritvars Zobens tehnikas problēmu dēļ kapitulēja jau pēc otrā posma, nu kārta pienākusi arī čempionam Jānim Miščenko, kurš izlaidīs Smiltenes posmu, atsakoties no cīņas par čempiontitula aizstāvēšanu – teorētiski šāda iespēja pastāvēja, taču praksē, šķiet, sezona tiešām norakstāma. Tikmēr Jānis gatavojas Baltijas čempionāta posmam Vilkičos, kas norisināsies nedēļu pēc Smiltenes. Ja šajā cīņā izdodas gūt panākumus, plus veiksmīgs posms Šakjai, sezona Baltijā var izvērsties tīri veiksmīga. Tiesa, fonā arī izstāšanās Smiltenē-1 un „tikai” ceturtā vieta Marijampolē.

Otrreiz četru posmu laikā uz starta nebūs arī pērnā gada LČ ceturtās vietas ieguvējs Normunds Krūze. Ventspilniekam Vecpils posms noslēdzās ar kūleni. Kūlenis pagaidām ir pēdējais manevrs arī Ginta Astrauska karjerā. Uz starta nebūs arī Māris Lapšāns.

Pašlaik zem jautājuma zīmes ir Ludzas braucēja Viestura Daņiļenko starts – šķiet, komanda netiks galā ar tehniku. Žēl, specifiskā Opel Corsa šķiet interesants auto!

Toties gaidāma debija – Latvijas čempionātā gatavojas debitēt, iespējams, spēcīgs juniors Toms Lielais. Viņa debija var izrādīties interesantāka nekā tiek prognozēts – viņš var būt spēcīgs!

Open: Pamatsastāvs ierindā

Open klase ir vienīgā, kurā šoreiz bez labiem un sliktiem pārsteigumiem: gatavi cīņai ir visi šā gada aktīvie braucēji, kuri aizvadījuši visus vai vismaz divus no šā gada trim posmiem. Patīkami, ka cīņā dosies arī Ints Jeršovs, kurš pēc neveiksmes Vecpilī, izstājoties no otrās vietas, pieļāva iespēju sezonas nogali izlaist, zaudējot cerības uz augstu vietu kopvērtējumā, kā arī koncentrējoties Latvijas rallijsprinta čempionātam. Starp citu, pēc pussezonas šajā seriālā Ints sīvi spēkojas par pirmo vietu, 4WD klasē Jeršovs šobrīd otrais.

VAZ Klasika: Vadošie – gatavībā

Arī VAZ klases galvgaļa braucēji ir kaujas gatavībā. Un tālo posmu nedosies Liepājas puses braucējs Gatis Lībis, sarakstos nav arī Kaspars Garkalns, kurš Vecpils nedēļas nogalē veica uzreiz divas sacīkstes. Pārsteidz, ka uz starta nebūs Kaspars Salnājs – valmierietis cenšas apmeklēt tuvo Smiltenes posmu.

B600: Lielākais pārsteigums

Šķiet, tomēr lielāko pārsteigumu Smiltenes posmā sarūpēs čempions Kaspars Bumbiers, kuram joprojām bija izredzes arī uz šā gada čempiona titulu, cīņā ar Beati Klipu. Tomēr Bumbiers no šīs cīņas ir atteicies, jo viņa bagiju iegādājies vārda brālis Kaspars Meņģelis. „Jaunais Kaspars” debitēs čempionātā uzreiz pēc tehnikas iegādes. Čempionāta debitants ar krosu nav svešs – pirms gadiem startēts Kurzemes kausā, bet pērn aizvadīts viens mēģinājums folkreisā. Būs interesanti – zināms, ka tehnika ir līmenī (pusasis?), viss braucēja rokās. Starp citu, formāli sanāk, ka četrus no pieciem titulus sasniegušie bagiji nonākuši debitantu rokās: Vecpilī jau debitēja un Smiltenē iesākto turpinās Jāņa Baumaņa brālis Rihards.

B600 klasē Latvijas čempionāts norisinās kopš 2009. gada. Šajā laikā čempiontitulus sasniegušas trīs mašīnas: ar Meņģeļa bagiju Ģirts Mūrnieks (2009) un Kaspars Bumbiers (2013), ar Riharda bagiju Jānis Baumanis (2011. un 2012.), bet 2010. gada čempiona titulu sasniedza Ģirts Zīle.

Meņģeļa un Baumaņa duelis?

Beta: Ir kvorums, būs čempions!

Beta bagiju klasē ar lietuviešu palīdzību atkal izdevies sapulcināt nepieciešamos sešus dalībniekus. Bez mūsu piecinieka - Henilāns, Aploks, Jeršova, Ūtēns, Jasons – startam pieteicies arī Lietuvas juniors Ričards Lepšis, kurš, patiesībā, ir spēlētājs cīņā par čempionāta medaļām.

Smagā divīzija: Skatāms sastāvs un braukšanas sistēma

Lai gan domas un skatītāju interese par smago auto cīņām dalās, Smiltenē gaidāms lielisks D12 un B6000 Baltijas kausa sastāvs. Turklāt ar jaunāko nolikuma papildinājumu, kurš drīzumā tiks publicēts laf.lv, panākta visai intriģējoša klašu dienaskārtība.

D12 klasē startam gatavi 11 dalībnieki, savukārt B6000 superbagiji sapulcējušies uzreiz 14! Braukšanas sistēma tiks pielāgota Igaunijas praksei – divas kvalifikācijas un fināls, turklāt B6000 klase netiks dalīta kvalifikācijas grupās – uz starta visas dienas garumā braucienos vienlaikus dosies visi braukt gatavie sportisti! Tas noteikti būs skatāmi, laiku taupoši un skatītājus interesējoši.

Jāņem vērā, ka abās Baltijas klasēs notiks arī Igaunijas čempionāta ieskaite. Šī iemesla dēļ cīņā dosies arī GAZ 53 salonautomašīnas – klasē pieteikti septiņi dalībnieki.

Neapšaubāmi, gaidāma aizraujoša cīņa. Turklāt, atšķirībā no pavasara, prognozējams mazāks izstājušos braucēju procents, kas cīņu padarīs kvalitatīvāku. Par čempionāta situāciju un gaidāmajiem pirmajiem čempioniem – nākamajā aprakstā. Jā, Smiltene var sarūpēt priekšlaicīgus uzvarētājus Open, B600 un Beta bagiju klasē!

Tiešsaite uz autocross.lv: http://www.autocross.lv/AC3/?p=11817

0
Vairāk
Latvijas Red Bull Kart Fight sacensības Smiltenes kartingu trasē "Teperis" 02.08.2014. Latvijas Red Bull Kart Fight sacensības Smiltenes kartingu trasē "Teperis" 02.08.2014.

Jau trešo gadu pēc kārtas ātrākajiem un azartiskākajiem kartingistiem ir iespēja piedalīties Latvijas Red Bull Kart Fight sacensībās!

Red Bull Kart Fight ir kartinga amatieru sacensību sērija. Vienlaicīgi tā notiek vairākās pasaules valstīs un katras valsts uzvarētājs tiksies Red Bull Kart Fight pasaules čempionātā.

Lai piedalītos sacensībās, dalībniekam ir:
1) jāveic online reģistrācija*
2) sacensību dienā dalībniekam ir jāierodas ar parakstītu dalībnieka atrunu
3) reģistrācijā jāuzrāda derīga ‘ticket-to-ride’ biļete. To var saņemt jebkurā Narvesen, pērkot Red Bull četrpaku.
*Ja neesi reģistrējies online, to varēsi izdarīt arī uz vietas.

Red Bull Kart Fight Latvijas sacensības sāksies 2.augustā, Smiltenē. Otrais atlases posms 10.augustā notiks Madonā, bet 333 posmā varēs piedalīties 23. augustā. No katra posma uz Latvijas finālu tiks 6 dalībnieki. Red Bull Kart Fight Latvijas fināls notiks 31.augustā, Biķernieku trasē.

Reģistrācija sacensībām sākas plkst. 10:00, piedalīties var jebkurš 16 gadu vecumu sasniegušais, kuram nav Latvijas automobiļu federācijas izsniegta licence.

Šogad jaunums – no 2. līdz 23. augustam, tirdzniecības centra Mols autostāvvietā ir iekārtota 333 kartinga trase. Apmaiņā pret ‘ticket-to-ride’ braucēji var uzstādīt labāko laiku un 2 labākie no Mola trases arī iekļūs Red Bull Kart Fight Latvijas finālā.

Red Bull Kart fight 2014 nolikums

1. Vispārējie noteikumi
Red Bull Kart Fight ir amatieru kartinga čempionāts, kurā var piedalīties jebkurš, iegādājoties „ticket to ride”. Čempionāts sastāvēs no trīm atlases posmiem un viena fināla. Katrā atlases posmā tiks atlasīti 6 labākie braucēji. Papildus šogad laika posmā no 02.08 līdz 31.08 būs iespēja izcīnīt vēl 2 vietas finālā, uzstādot labākos laikus tirdzniecības centra MOLS esošajā kartinga trasē. Finālā tiksies 20 labākie braucēji, no kuriem labākais dosies uz pasaules finālu!

2. Sacensību rīkotājs
Red Bull

3. Sacensību kalendārs

02.08 Smiltene
10.08 Madona
23.08 333 trase
02.08-23.08 MOLS
31.08 Biķernieki (Latvijas fināls)

4. Dienas kārtība atlases sacensībām

10:00 – 12:00 Reģistrācija;
12:00 – 17:00 Kvalifikācijas braucieni;
17:30 – 17:50 1. pusfināls
17:50 – 18:10 2. pusfināls
18:30 - Apbalvošanas ceremonija.

5. Dienas kārtība finālam

10:00 – 11:00 Reģistrācija;
11:00 – 12:00 Treniņbraucieni;
12:00 – 12:20 1. pusfināls
12:20 – 12:40 2. pusfināls
12:40 – 13:00 3. pusfināls
13:00 – 13:20 4. Pusfināls
13:20 - 14:00 Pusdienas
14:00 - 14:30 Mediju brauciens
14:30 - 15:00 Freestyle moto show
15:00 - 16:00 Fināls
16:30 - Apbalvošanas ceremonija.

6. Sacensību dalībnieki

6.1. Sacensībās dalību drīkst ņemt jebkurš braukt gribētājs, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu.
6.2. Profesionāliem sportistiem ar Latvijas automobiļu federācijas izsniegtu licenci piedalīšanās čempionātā ir liegta.
6.3. Sacensību dalībniekiem pirms sacensību reģistrācijas ir jāiepazīstas ar īres kartingu lietošanas noteikumiem un godprātīgi tie jāievēro. Jāaizpilda pasākuma atruna.
Īres kartingu lietošanas noteikumi un atruna pielikumā

6. Atlases sacensību kārtība

7.1. Katrs dalībnieks veicot reģistrāciju arī izlozē kartingu ar kuru viņam būs jāaizvada kvalifikācijas brauciens.

7.2. Kvalifikācija.

7.2.1. Kvalifikācijas distance ir 10 apļi. MOLA trasē 5 min.
7.2.2. Kvalifikācijas distancē tiek fiksēts viens labākais apļa laiks.

7.3. Sacensības.

7.3.1. Uz atlases brauciena fināla braucieniem tiek 16 dienas ātrākie braucēji.
7.3.2. Sacensības ir sadalītas 2 pusfinālos, kuros katrā piedalās 8 dalībnieki
7.3.3. Katra pusfināla 3 labākie braucēji, automātiski kvalificējas uz finālu 31. augustā.
7.3.4. Sacensību braucienu distance ir 10 apļi.

7. Fināla sacensību kārtība

7.1. Uz finālu tiek 20 labākie dalībnieki. Katrs dalībnieks veicot reģistrāciju arī izlozē kartingu ar kuru viņam būs jāaizvada sacensības.

7.2. Kvalifikācija.

7.2.1. Kvalifikācijas braucieni tiek sadalīti pa 2 braucieniem, kuru ilgums ir 15 min.

7.3. Pusfināli.

7.3.1. Pusfinālu distances garums ir 20 apļi
7.3.2 Katrā pusfināla piedalās 20 dalībnieki, no kuriem, katru reizi, desmit labākie nākamo startu sāk apgrieztā secībā, no 11-20 vietai startē kā ir finišējuši.

7.3.3 Punkti:
Vieta 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Punkti 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

7.3.4 Dalībnieks ar lielāko punktu skaitu ierindojās pirmajā vietā.
Ja punkti sakrīt priekšroka ir braucējam ar ātrāko
kvalifikācijas laiku.

7.4. Fināls.

7.4.4 Fināla braucienā piedalās 20 brauceji kas tiek sarindoti uz starta pēc ieguto punktu summas.

7.4.5 Fināla brauciena distance ir 30 min. Vai attiecīgs apļu
daudzums.

7.5. Sacensību tiesāšana.

7.5.1. Sacensības tiesās sacensību galvenais tiesnesis Haralds Šlēgelmilhs.
7.5.2. Nesportiskas braukšanas gadījumā dalībniekam var tikt piešķirta diskvalifikācija.
7.5.3. Trases nogriešanas gadījumā kvalifikācijā attiecīgais apļa laiks netiks ieskaitīts.

8. Ārkārtas gadījumi

Ārkārtas gadījumos - avārijas u.c. trasē tiks lietoti karogi. Lietus gadījumā par lietus riepu izmantošanu lems sacensību galvenais tiesnesis.

9. Tehnika

9.1. Visi kartingi pirms sacensībām tiks noregulēti identiski vienādi.
9.2. Prenteziju gadījumā dalībniekam jāvēršas pie galvenā tiesneša.
9.3. Dalībniekam aizliegts pašrocīgi aiztikt motoru brauciena laikā.

ORGANIZATORS PATUR TIESĪBAS VEIKT LABOJUMUS NOLIKUMĀ

 

3
Vairāk
Sestdien 12.jūlijā Smiltenē būs skūteri, retromotocikli un Zelta Mopēds! Sestdien 12.jūlijā Smiltenē būs skūteri, retromotocikli un Zelta Mopēds!

Latvijas mazmotošosejas čempionāts sāk tuvoties finiša taisnei. Ar nepilnas nedēļas starpību aizvadīti posmi Madonā un Biķerniekos, kas situāciju kopvērtējumā tikai saasināja.
Madonas atjaunotā kartinga trase ir lieliski piemērota arī divriteņu braucamajiem. To lieliski apliecināja mazmotošosejas ceturtais sacensību posms, kas notika vienlaicīgi ar Latvijas supermoto seriāla ieskaiti. Ideāls laiks un raita sacensību organizācija ļāva veikt daudzos braucienus visās mopēdu, skūteru un motociklu ieskaites grupās, lai dienas izskaņā ātrākie kāptu uz pelnītā pjedestāla. Par nožēlu nācās atcelt ilgi gaidīto čempionāta piekto, Kandavas posmu. Visdažādāko institūciju darbības un bezdarbības rezultātā, ar lielu pompu savulaik atklātā trase stāv dīkā, liedzot novada jauniešiem realizēt tehnisko jaunradi un saturīgu brīvā laika pavadīšanas iespēju. Posms tika pārcelts uz Biķernieku kartodromu, kur risinājās arī sezonas pirmā sacīkste.

Smiltenes posma dalībnieku registrācija: http://www.mazmoto.lv/race.reg/pieregistrejies_un_piedalies

Kopvērtējums: http://mazmotoracingteam.lv/696-rezultati-2014/

0
Vairāk
"8 CBR" jubilejas pasākums autokrosa trasē "Teperis" "8 CBR" jubilejas pasākums autokrosa trasē "Teperis"

"8 CBR" jubilejas pasākums autokrosa trasē "Teperis": http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/smiltene/smiltenes-pilseta/celinieku-lustes-smiltene-jeb-8cbr-jubilejas-pasakums-tepera-trase-84246

0
Vairāk
"Ceļinieku lustes Smiltenē" 21.jūnijā "Ceļinieku lustes Smiltenē" 21.jūnijā

Šovasar aicinām jūs izbaudīt saulgriežu burvību Vidzemes sirdī – Smiltenē!
Ar aizraujošu svētku programmu, nebijušiem pasākumiem aicinām lielus un mazus uz
„Ceļinieku lustēm Smiltenē”, kur savu 55 gadu jubileju ar mums kopā svinēs ceļu un tiltu
būves uzņēmums „ 8 CBR ”! Smiltene allaž bijusi bagāta ar daudzu gadu garumā izbūvētām
ielām, ceļiem, tiltiem, dzīvojamām mājām un sabiedriskām celtnēm. Svētkos būs iespēja vērot
ceļu tapšanas šovu, ceļu būves tehnikas parādi, Ghetto Games sacensības, Jāņa Rozīša
Streetbike Freestyle šovu, motociklistu parādi, ienirt amatnieku tirdziņā un veldzēt dvēseli
Laimes festivālā!
Programma
9.45 Smiltenes pūtēju orķestris modina pilsētu Baznīcas tornī
Pie Lietišķās mākslas studijas 10.00 – 16.00
Aicinām pirkt un pārdot gribētājus, radošus, dzīves mākslas baudītājus! Atradīsiet sev daudz
interesanta un saistoša : ienirt amatnieku tirgū, sev un Pasaulei pateikt – Es esmu Laimīgs,
piedalīties „Fazer” dzīvesprieka darbnīcā, izkalt savu laimes pakavu, iegūt jaunas zināšanas
par zāļu tējām, mieloties novadu konkursā „Siera saldā torte”, izbaudīt mirkli, satikt savējos
vai vienkārši lieliski pavadīt laiku ar smilteniešiem un viesiem!

10:00 – 15:00 Amatnieku tirgus
10:00 Svētku atklāšana kopā ar Smiltenes koriem un mazajiem dejotājiem
10.00 – 14.00 Interaktīvā Laimes kamera. Ikviens apmeklētājs tiek aicināts ierunāt atslēgas
frāzi „Es esmu laimīgs”! Un varbūt tieši Tu būsi viens no laimīgākiem, kas plkst. 23.00
Laimes loterijas izlozē, brīvdabas estrādē „Jāņukalns”, saņems pārsteiguma balvas
11:00 – 14:00 Jautrās darbnīcas – Laimes pakava kalšana, sapņu ķērāja izgatavošana, laimes
aka un citas izdarības
11:00 - 12:00 Z/S “Bābēni” lekcija “Dabas dotā laime” par zāļu tējām, ārstniecības augiem,
dārzeņiem un laimes sajūtu
No 11:00 Citāda pēršanās ar augu slotām bez pirts kopā ar dzīvespriecīgo masieri un
pirtnieci Annu Luteri
11:00-16:00 Laimes stūrītis jauniešiem – Jauniešu stāsti un dziesmas, par laimi, laimes
plakātu zīmēšana
12.00 – 14.30 Novadu konkurss „Siera saldā torte”
Nolikums www.sieraklubs.lv
12:30 Andžeja Reitera lekcija “Laimes sajūta ir īstā cilvēka daba” - par to, ko paveicam
sevī, apkārtējos, planētā un visumā, esot laimīgi un kā to sevī attīstīt
13:30 Koncerts “Laimes virpulī” - uzstājas Smiltenes novada pašdarbnieki
14.30 Novadu konkursa „Siera saldā torte” apbalvošana
15.00 Latviešu danči “Nāc sadancot!”
15:00 - 16:00 "Zīmējam Smiltenes jostu" - stundas laikā ar klātesošo palīdzību tiks izveidots
zīmējums Smiltenes jostai, kuru izaudīs TLMS "Smiltene" audējas. Jostā raksts tiks veidots ar
katra dalībnieka ieliktu domu, stāstu, simbolu, dziesmu vai zīmējumu.
16:00 – 17:00 Koncerts “Vējš manos spārnos” - Eiropas senās mūzikas koncerts ar seno
instrumentu pazinējām Ievu Nīmani, Laumu Bērzu, Lieni Brenci.

Baznīcas laukumā 10.00 – 18. 00, pasākumu vada Renārs Zeltiņš
Aicinām sportiskus, azartiskus, moto fanus un aktīvās atpūtas cienītājus! Atradīsiet sev daudz
interesanta un saistoša - iegūt elegantu tetovējumu vai jaunu frizūru salona „Tom Džī” stendā,
piedalīties Ghetto Games spēlēs vai roku laušanās sacensībās, fotografēties uz „Retro Smiltenes” fona, ienirt zolītes spēlē, izbaudīt Body art mākslu vai priecēt acis motociklistu
parādē, satikt savējos vai vienkārši lieliski pavadīt laiku ar smilteniešiem un viesiem
Smiltenes” fona, ienirt zolītes spēlē, izbaudīt Body art mākslu vai priecēt acis motociklistu
parādē, satikt savējos vai vienkārši lieliski pavadīt laiku ar smilteniešiem un viesiem!
10.00 – 12.00 Reģistrācija Ghetto Floorball un Ghetto basket turnīriem. Nolikums un
pieteikšanās www.ghettofamily.com
10.00 Smiltenes kausa izcīņa zolītē (Top centrā, pieteikšanās sacensību vietā no plkst. 9.30)
10.00 – 13.00 Smiltenes Klondaikas DART (šautriņu mešana) un
Boksa sitienu čempionāts
10.00 – 16.00 Speedminton
11.00 – 12.00 Jauniešu stunda
Smiltenes ģimnāzijas jaunieši, Laura Vizule, Smiltenes centra skolas jaunieši , pop grupa
„Okay”
12.00 – 16.00 Ghetto Games
Ghetto Floorball
Ghetto Basket
Ghetto Arms armrestlinga čempionāts
Ghetto Workout ielu vingrošana
15.00 Retro frizūru paraugdemonstrējumi pie foto stūrīša
17.00 Jāņa Rozīša un Laura Kleibaha komandas Stuntfighters moto Freestyle šovs
17.45 Ghetto Games apbalvošana
18.00 Motociklistu parādes brauciens pilsētas centrā ( Maršruts - Zemnieku sēta ( Abulas
un Daugavas ielas krustojums) - Baznīcas laukums - Dārza iela - Dakteru iela - Meža iela -
Atmodas iela - Baznīcas laukums (Pils iela) - Abulas iela - Daugavas iela - Valkas rotācijas
aplis, Daugavas iela - Dzirnavu iela - Stacijas iela - Valkas rotācijas aplis - Audēju iela -
Gaujas iela virzienā uz centru - Raiņa iela - Rīgas iela - Vaļņu un Rīgas ielas krustojums)

Tepera auto trase 13.00 – 16.00
13.00 – 16.00 Ceļu būvniecības paraugdemonstrējumi, tehnikas parāde, iespēja
nofotografēties un iekāpt tehnikā, aprunāties ar ceļa būvētājiem
11.30 Ekskursija „Smiltene – ceļinieku pilsēta” (pietura pie TIC, galapunkts Tepera auto
trase)
15.00 Ekskursija „Smiltene – ceļinieku pilsēta” (pietura pie Tepera auto trases, galapunkts
TIC)
Bērnu rotaļu laukumā
10.00 – 14.00 Bērnu rīts kopā ar Pasaku nama varoņiem
Brīvdabas estrādē „Jāņukalns”
19.00 Svētku uzrunas
Smiltenes Tautas teātra brīvdabas izrāde „Sievu kari ar Belcebulu”.
Režisors Agris Māsēns
Ieeja uz izrādi – 2, eiro
22.00 Lustīga nakts balle ar grupām - „Galaktika ”, Normundu Jakušonoku un „Tipa
orķestri” un Latvijas enerģiskāko dīdžeju duetu MBerg b2b Ansis Zvirgzdiņš
Ieeja uz nakts balli – 3, eiro
Lustēsimies Smiltenē-
21. jūnijs Smiltenes pilsētas svētki
22.jūnijsLatvija čempionāta 3.posms super sprintā „Līgo Smiltenē”
23.jūnijs Līgo vakars

 

Ceļinieku lustes Smiltenē jeb 8CBR 55.gadu jubilejas pasākums Tepera autotrasē: http://ziemellatvija.diena.lv/novadu-zinas/smiltene/smiltenes-pilseta/celinieku-lustes-smiltene-jeb-8cbr-jubilejas-pasakums-tepera-trase-84246

22
Vairāk
Andris Jurciņš Igaunijā Tapas trasē izcīna 2.vietu. Andris Jurciņš Igaunijā Tapas trasē izcīna 2.vietu.

Smiltenietis Andris Jurciņš Igaunijā, Tapā, izcīnīja 2. vietu Baltijas kausa 2. posmā un Igaunijas autokrosa čempionāta GAZ51/52 1. posmā:

http://ziemellatvija.diena.lv/sports/automoto/smiltenietis-tapa-izcina-2-vietu-83658

1
Vairāk
<< < 50 51
...
51 > >>