Vasaras autosprints "Smiltene 2014" 5.posma un Kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošanas pasākums 22.11.2014.
Biedrības Tehniskais sporta klubs “Smiltene” biedru Vasaras autoprints "Smiltene 2014" 5.posma uzvarētāju apbalvošana.
Biedrības Tehniskais sporta klubs “Smiltene” biedru Vasaras autosprints "Smiltene 2014" kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana.
Ieejas maksa uz pasākumu 20 euro no personas. Ieejas maksā ietilpst: karstais + aukstais galds+diskomūzika + karaoke!
Savus iemīļotos alkoholiskos dzērienus ņem katrs pats sev līdz!
Smiltenes novada, Smiltenes pagasta, Kalnamuižā, Smiltenes tehnikuma kafejnīcas telpās sestdien 22.11.2014.plkst 18.00
Blakus ēkā viesnīca: Kalnaligzda, sīkāks info par viesnīcu: http://www.smiltenestehnikums.lv
Laipni aicināti un gaidīti visi dalībnieki, kas ir piedalījušies, ņemiet līdzi savas sievas, draudzenes, draugus un utt!
Naudu par pasākumu pārskaitīt līdz 20.11.2014. uz norādīto banku un kontu: Saņēmējs - Vairis Tralla A/s SEBbanka kods - UNLALV2X konts - LV96UNLA0016012645878 un norādiet lūdzu, ka tas ir par apabalvošanas pasākumu Vasaras autosprints "Smiltene 2014".
Iespējams samaksāt arī skaidrā naudā man personīgi, iepriekš sazinoties pa tālruni: 29125512 Vairis.
5. posma un Kopvērtējuma Apbalvošanas pasākums 22.11.2014.
5.POSMA APBALVOJAMIE!
Rinalds Bērziņš 1.vieta Mārtiņš Zvirbulis 2.vieta Aldis Bērziņš 3.vieta - VAZ Historic Open klasē
Gints Mezītis 1.vieta Gatis Ģērmanis 2.vieta Ingars Sakne 3.vieta - RWD klasē
Andris Vovers 1.vieta Gints Lapsa 2.vieta Raivis Kapačs 3.vieta - RWD Open klasē
Gints Lapsa 1.vieta Raivis Kapačs 2.vieta Uldis Augulis 3.vieta - RWD Sport klasē Edgars Tralla 1.vieta Lauris Ozerovs 2.vieta Niks Kanders 3.vieta - 4WD klasē Edgars Tralla 1.vieta Niks Kanders 2.vieta Lauris Ozerovs 3.vieta - 4WD Open klasē Rolands Kaucis 1.vieta Kalvis Blūms 2.vieta Sandis Eislers 3.vieta - 4WD Turbo klasē Rolands Kaucis 1.vieta Kalvis Blūms 2.vieta Sandis Eislers 3.vieta - 4WD Turbo Open klasē Kaspars Šmits 1.vieta Mārtiņš Stanke 2.vieta Aivis Žēpers 3.vieta- 2WD klasē Aigars Upītis 1.vieta Andris Spilva 2.vieta Salvis Rambols 3.vieta - 2WD Open klasē Salvis Rambols 1.vieta Raivo Ozoliņš 2.vieta Agris Upītis 3.vieta - 2WD Sport klasē Niks Kanders 1.vieta Adrians Pūga 2.vieta Māris Millers 3.vieta - U18 ieskaitē Sintija Miķelsone 1.vieta - Dāmu ieskaitē
Kopvērtējuma apbalvojamie!
Rinalds Bērziņš 1.vieta Aldis Bērziņš 2.vieta Hermanis Banders 3.vieta - VAZ Historic Open klasē
Gints Mezītis 1.vieta Gatis Ģērmanis 2.vieta Ingars Sakne 3.vieta - RWD klasē
Gints Lapsa 1.vieta Gints Mezītis 2.vieta Gatis Ģērmanis 3.vieta - RWD Open klasē
Gints Lapsa 1.vieta Gatis Caune 2.vieta Juris Šics 3.vieta - RWD Sport klasē
Edgars Tralla 1.vieta Niks Kanders 2.vieta Lauris Ozerovs 3.vieta - 4WD klasē
Edgars Tralla 1.vieta Niks Kanders 2.vieta Lauris Ozerovs 3.vieta - 4WD Open klasē
Kalvis Blūms 1.vieta Gatis Jansons 2.vieta Agris Stalidzāns 3.vieta - 4WD Turbo klasē
Kalvis Blūms 1.vieta Sandis Eislers 2.vieta Jurģis Meisters 3.vieta - 4WD Turbo Open klasē
Kaspars Šmits 1.vieta Kaspars Bautris 2.vieta Adrians Pūga 3.vieta - 2WD klasē
Atis Riekstiņš 1.vieta Aigars Upītis 2.vieta Andris Spilva 3.vieta - 2WD Open klasē
Atis Riekstiņš 1.vieta Raivo Ozoliņš 2.vieta Aigars Upītis 3.vieta - 2WD Sport klasē
Niks Kanders 1.vieta Adrians Pūga 2.vieta Māris Millers 3.vieta - U18 ieskaitē
Sintija Miķelsone 1.vieta Zane Zīverte 2.vieta Santa Muhina 3.vieta - Dāmu ieskaitē
Raksts par notikušo pasākumu: http://ziemellatvija.diena.lv/laikraksta-arhivs/tradicionali-katram-dod-iespeju-izteikties-91462