KARTINGA PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS NOTEIKUMI PIE KARTINGU TRASES!

KARTINGA PAKALPOJUMA SNIEGŠANAS NOTEIKUMI SPORTA KOMPLEKSA „TEPERIS” ASFALTĒTAJĀ LAUKUMĀ PIE KARTINGU TRASES.

 

  1. Ikvienai personai ierodoties asfaltētajā stāvlaukumā pie kartingu trases jāievēro 2 metru distance, kā arī aicinājums apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pakalpojuma sniegšanas norises vietu, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja uz personu attiecas pašizolācijas, karantīnas vai izolācijas nosacījumi.
  2. Aicinam pieteikties braucienam sazvanoties pa telefonu uz Nr. 29125512. Visiem apmeklētājiem būs jāreģistrējas aizpildot „Apliecinājuma lapu” par braucienu ar kartingu.
  3. Ierodoties asfaltētajā stāvlaukumā ar automašīnu vai kājām apmeklētājiem būs jānovieto automašīnas viena no otras ne tuvāk par 5 metriem un ārā kāpt atļauts tikai pēc darbinieka uzaicinājuma. Apmeklētāji kuri ieradīsies ar kājām atradīsies ne tuvāk par 5 metriem no automašīnām ievērojot savstarpēju 2 metru distancēšanos.
  4. Kopējais apmeklētāju skaits ne vairāk kā 25 cilvēki.
  5. Uzaicinot uz braucienu līdz 7 cilvēkiem jāievēro 2 metru distance, jādezinficē rokas ar dezinfekcijas līdzekli rokām;
  6. Pēc katra brauciena ķiveres jānovieto uz galda dezinficēšanai ar uzrakstu: lietotās ķiveres;
  7. Pēc katra brauciena kartinga stūre un sēdeklis tiks dezinficēti ar dezinfekcijas līdzekli virsmām;
  8. Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību COVID-19 laikā, mēs pakalpojuma sniedzēji paturam tiesības pakalpojumu pārtraukt.

 

Tavs vārds:
Komentārs: