• Bagiji B1600
  • Autosprints Vasarā
  • Autosprints Ziemā
  • Autokrosa atklāšanas parāde
  • Kravas automašīnas D12
  • MINI bagiji
  • Autokrosa trase "Teperis"
  • Tepera ezers
  • Kartingu trase

Pēdējais sezonas posms - jaunatklātajā Smiltenes trasē

Pēdējais sezonas posms - jaunatklātajā Smiltenes trasē
10.09.2017 20:35
Ar sajūtām, ka sezona vēl tik tikko bija sākumposmā, ir pietuvojušās 2017.gada kartinga sezonas noslēdzošās sacensības – 30.septembrī, Smiltenē. Sezonas pēdējais posms solās būt īpaši aizraujošs un interesants.

Pirmkārt, jau tāpēc, ka tiks noskaidroti čempioni un kausu ieguvēji visās kartinga klasēs un dažādu seriālu ieskaitēs 2017.gada sezonā. Otrkārt, mums būs tas gods atklāt Smiltenes kartinga trasi, kas pēc rekonstrukcijas atgriežas pilntiesīgo trašu apritē. Jāatzīmē, ka Latvijā uz šo brīdi ir piecas licenzētas kartinga trases - Madonā, Kandavā, Sporta Komplekss 333, Jelgavas “Rullītis” un nu arī Smiltene pievienojusies šim pulciņam. Kā arī, ņemot vērā to, ka dažās trasēs ir iespējamas arī vairākas konfigurācijas, tad trašu ir kopsummā sanāk vēl vairāk. Iepriecinošas ziņas ir arī tās, ka Daugavpils trases rekonstrukcija ir aizsākusies un pastāv cerības, divu gadu laikā sagaidīt CIK-FIA homoloģētu trasi, kas paver iespēju pie mums, Latvijā, sarīkot pasaules līmeņa sacensības.

Tradicionāli, kā jau sezonas noslēdzošajā posmā notiks arī veterānu un mehāniķu sacensības, kur aicināti piedalīties visi bijušie sportisti ar sava laika retro vai arī ne tik retro kartingiem. Kā arī šī būs lieliska sportistu tehniskajam atbalstam - mehāniķiem izbraukties pēc garās sezonas, kad īsti nekas vairāk par skrūvēšanas un tehniskajiem darbiem nav redzēts. Mehāniķi aicināti kāpt savu braucēju un komandas biedru kartos un iemēģināt savus spēkus un veiklību pavisam jaunatklātajā Smiltenes trasē.

Smiltenē uz starta redzēsim arī Retro klases ieskaiti. Šogad retro klases dienas kārtībā iekļauta tikai trīs reizes un viena no tām tieši atjaunotajā Smiltenes trasē.

Atgādinām, ka skatītājiem un līdzjutējiem ieeja sacensībās ir par velti. Visi, ar sacensībām saistītie noteikumi nemainīgi ir atrodami sadaļā “Noteikumi”.

Nedaudz par dienas kārtību sacensību dienā. Sestdien dalībnieku reģistrācija, tehniskā komisija un riepu izsniegšana, sestdien, norisināsies no plkst. 8:00 – 11:00, paralēli no 8:00 – 9:00 norisināsies arī tehniskā kontrole (pa klasēm) un riepu izsniegšana. 9:00 sāksies brīvie treniņu braucieni visām klasēm. Savukārt, 8:30 notiks dalībnieku sapulce. Atgādinām, ka dalība sapulcē ir obligāta. Dalībnieku novietne tiek atvērta ceturtdien 28.09.2017 no plkst. 8:00. Dalībnieku novietnē vietas tiek piešķirtas tikai sacensību dalībniekiem. Vietas netiek iepriekš rezervētas. Sacensību rīkotāji tās piešķirs saskaņā ar secību, kādā dalībnieki ierodas novietnē. Kā arī neaizmirstam, ka piedalīšanās apbalvošanas ceremonijā ir obligāta. Kopējais plānotais sacensību ilgums 30.09.2017 ir no plkst. 8:00 līdz plkst. 19:00. Piedalīšanās svinīgajā Apbalvošanas ceremonijā ir obligāta, neņemot vērā izcīnītās vietas un godalgas!

Visiem, kuri vēlas sekot līdzi sacensībām neklātienē, to būs iespējams izdarīt vērojot Sportacentrs.com interneta tiešraidi – www.prokart.lv vai www.sportacentrs.com mājas lapā. Neskaitot tiešo translāciju no sacensībām, arī visi sacensību rezultāti tiešsaistes režīmā, kā vienmēr, būs atrodami šeit www.results.lv., savukārt, pēc sacensībām tie tiks publicēti www.prokart.lv lapas sadaļā „Sacīkstes”. Kā arī sacensību gaitai un jaunākajiem rezultātiem, nemainīgi būs iespējams sekot līdzi mūsu Facebook lapā www.facebook.com/Pro-Kart.

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības droši rakstiet uz prokart@prokart.lv vai mūsu Facebook lapā www.facebook.com/Pro-Kart, vai zvaniet Valdim Brutānam!

Nemainīgs paliek atgādinājums un lūgums visiem sportistiem informēt par savām ārpus Latvijas gaidāmajām sacensībām un to rezultātiem – Pro-Kart preses pārstāvi Sabīni Leingardi / e-pasts: sabine.leingarde@gmail.com / 28355507 vai LAF preses sekretāri - Kristīni Pavlovsku / e-pasts: prese@laf.lv / 28344187.

Atgādinām, ka rezultāti, atskats, foto un video no sezonas 5.posma 12.08.2017 pieejams www.prokart.lv lapas sadaļā „Sacīkstes / 2017”

Vēlam veiksmi visiem sportistiem un komandām šīs sezonas pēdējā startā. Lai godīga cīņa trasē, patiesas emocijas un gandarījums par saviem panākumiem. Tiekamies!

 

Lietotāja vārds:
Komentārs:
Ievadiet skaitli:
Uzgaidiet...